İstanbul

Derya Öncü Koleji Kapanış Töreni

Bu yıl Derya Öncü Koleji ile yapılan protokol ile spor faaliyetlerini yapmak üzere çok verimli bir anlaşma imzaladık. Amacımızı; okulun öğrencilerine daha iyi spor eğitimi verebilmek ve aynı zamanda başta basketbol ve voleybol branşlarında okul takımlarının oluşmasına destek vermek olarak belirledik. Bu bağlamda Üsküdar ve Çekmeköy kampüslerinde basketbol, voleybol, cimnastik, futsal branşlarında yaklaşık 300 öğrencinin hayatına temas etme imkanı yakaladık. Ekim ayında başlayan sezonumuzu 12 Haziran 2012-Pazar günü yaptığımız töreni ile huzurlu ve mutlu bir şekilde tamamladık.

Daha ilk senemizde basketbol branşında, özel liglerden Akademi Ligde U10-U12 ve U14 takımlarını oluşturduk ve U10 takımımız Asya Kıtası 2.’si olurken, U12 ve U14 takımlarımız ise Asya Kıtası Yarı Finali oyama başarısı gösterdiler.

Sezon boyunca büyük emek veren oyuncularımıza başarı belgesi ve madalyalarını takdim ettik.

Öncelikle bütün oyuncularımızı emekleri için, gösterdikleri performans için, gelişimleri için ve spor ahlakına uygun davranışlar sergiledikleri için kutluyoruz ve tebrik ediyorum. Bunun yanı sıra, kendi hayatlarına sınırlama getirerek, bizim yoğun antrenman ve maç programıma ayak uyduran fedakar velilerimize de ayrıca teşekkür ediyoruz.

Çengel Akademi Spor Kulübünün en önemli amacı, çocuklarımızın hayatlarına güzel dokunuşlar yapabilmek ve ömür boyu hafızalarında kalabilecek anıları biriktirmektir. Kulüp olarak bunu başarmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Güzel bir sonunu kapatırken Eylül 2022‘de yeni sezonda görüşmek üzere diyoruz.